Oferty pracy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A

 ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalisty ds. bezpieczeństwa informacji

w komórce organizacyjnej

Dział Ochrony Informacji

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie, informatyka.

- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

- Znajomości przepisów prawa europejskiego i krajowego w zakresie ochrony danych osobowych oraz pozostałych informacji prawnie chronionych.

- Wiedza z zakresu IT oraz nowych technologii.

- Sprawne posługiwanie się programami z pakietu Microsoft Office.

- Rozwinięte umiejętności analityczne.

- Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w dynamicznym środowisku.

- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętności interpersonalne.

- Dobra znajomość języka angielskiego.

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

- Zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych oraz innych informacji prawnie chronionych z uwzględnieniem  obowiązujących przepisów prawa.

- Opiniowanie umów, procedur, regulacji wewnętrznych i innych dokumentów pod kątem ich zgodności z przepisami prawa.

- Dbałość o kompletność, adekwatność i aktualność procedur oraz polityk dotyczących zarządzania systemem przetwarzania danych osobowych.

- Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez przepisy ochrony danych osobowych.

- Nadzorowanie i monitorowanie procesów i działań w zakresie przestrzegana przepisów prawa.

- Dokonywanie analizy ryzyka planowanych operacji związanych z ochroną danych osobowych oraz przeprowadzanie wewnętrznych audytów.

- Prowadzenie szkoleń oraz rozwijanie wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

- Wsparcie Inspektora Ochrony Danych w realizacji zadań określonych w RODO.

- Współpraca z komórkami organizacyjnymi w Spółce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”.

Termin składania dokumentów upływa 17.05.2019 roku o godzinie 15:00.

Pion Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych