Oferty pracy

Grupa Azoty Zakłady Zakłady Azotowe Puławy

Poszukuje osób do pełnienia funkcji Ratownika Wodnego w Ośrodku Wypoczynkowym n/Wisłą.

Wymagania:

- Obserwowanie obszaru kąpieliska i reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy.

- Sprawdzanie stanu urządzeń oraz sprzętu.

- Przyjęcie zgłoszenia o wypadku lub zagrożeniu.

- Ewakuacja osób z miejsca stanowiącego zagrożenie dla życia lub zdrowia.

- Poszukiwanie osób zaginionych na terenie kąpieliska.

- Przygotowanie basenów do codziennej eksploatacji

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

- Zaświadczenie o ukończeniu kursu ratownika wodnego lub uprawnienia ratownika   uprawniające do samodzielnej pracy nadane przed 01.01.2012r potwierdzone w legitymacji WOPR.

- Jeden z patentów wodnych (sternik motorowodny, żeglarz, płetwonurek, instruktor pływania).

- Aktualny kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

- Opłacone członkostwo w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa.

- Dyspozycyjność w okresie 22.06.2019-31.08.2019.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”.

Termin składania dokumentów upływa 13.06.2019 roku o godzinie 15:00.

Pion Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych