Oferty pracy

2019-06-11

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

poszukuje kandydata do pracy w systemie zmianowym,
na stanowisku Aparatowego Produkcji Aldehydów
w Wydziale Aldehydów
w Jednostce Biznesowej Oxoplast

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

• obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w ruchu kolejowym i samochodowym,
• obsługa kompresora propylenu,
• obsługa pomp propylenu,
• obsługa komputerowego systemu sterowania DCS,
• pobór próbek ciekłego propylenu.

Poszukujemy osoby:

• z wykształceniem minimum średnim,
• z podstawową znajomością obsługi, konserwacji urządzeń i armatury,
• z pełną sprawnością psychoruchową,
• z umiejętnością pracy w zespole,
• sumiennej i odpowiedzialnej przy wykonywaniu obowiązków służbowych.

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Aparatowego, uprawnienie do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych klasy 2 i/ lub 3, uprawnienie do obsługi transportu wewnętrznego, uprawnienie do obsługi wózków podnośnikowych (widłowych) o napędzie spalinowym, uprawnienie do obsługi suwnic/ wciągników z poziomu roboczego, uprawnienie do wykonywania czynności podpinania ciężarów (tzw. hakowego).

 Termin składania ofert:  do dnia 25 czerwca 2019 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji  „Aplikuj na stanowisko”.  Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych