Oferty pracy

2019-11-08

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

poszukuje kandydata do pracy
na stanowisku Kontrolera Technicznego
w Laboratorium Badań Materiałowych
w Jednostce Infrastruktury

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

• wykonywanie badań nieniszczących (wizualne, penetracyjne) i niszczących
   (wytrzymałościowe, makro i mikroskopowe, pomiary twardości) w warunkach
   laboratoryjnych i terenowych,
• prowadzenie sekretariatu Laboratorium,
• opracowywanie wyników badań i dokumentacji badawczej,
• nadzór nad aktami normatywnymi Laboratorium,
• prowadzenie magazynu odzieżowego Laboratorium,
• obsługa sytemu SAP w zakresie potrzeb Laboratorium.

 Wymagania:

• wykształcenie wyższe inżynierskie,
• znajomość podstawowych urządzeń metrologicznych,
• znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office i Autocad,
• brak ograniczeń do pracy na wysokości i w obszarach zamkniętych,
• doświadczenie w pracy w laboratoriach badań materiałowych lub podobnych,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność.

 Mile widziane:

• kursy specjalistyczne w zakresie spawalnictwa, materiałoznawstwa, metrologii itp.

Termin składania ofert:  do dnia 19 listopada 2019 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji  „Aplikuj na stanowisko”.  Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych