Oferty pracy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe

„Puławy” S.A

ogłasza konkurs wewnętrzny i zewnętrzny na stanowisko

Główny Automatyk

w Pionie Inwestycji

Zakres obowiązków:

• zapewnienie właściwego funkcjonowania i dyspozycyjności urządzeń w branży AKPiA w szczególności systemów sterowania DCS, PLC, SCADA, oraz nadzór nad utrzymaniem i rozwojem majątku produkcyjnego w obszarze,

• nadzór nad utrzymaniem układów zabezpieczeń technologicznych oraz układów automatycznej regulacji w systemach DCS / PLC, SCADA,

• udział w projektach rozwojowych majątku produkcyjnego w branży automatyki,

• kontrola realizacji budżetów oraz raportowanie zaplanowanych zadań do Szefa Utrzymania Ruchu,

• współudział w tworzeniu planów remontowych i inwestycyjnych oraz  harmonogramów postojów remontowych instalacji technologicznych,

• udział w procesach przetargowych realizowanych w obszarze inwestycji.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane - automatyka, robotyka, elektrotechnika

• minimum 3-letniego doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze utrzymania majątku firm oraz inwestycji w branży AKPiA,

• dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem specjalistów i inżynierów,

• bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu,

• doświadczenie z pracy z systemami DCS, SCADA,

• znajomości procesu inwestycyjnego i remontowego dla obiektów i instalacji AKPiA oraz Systemów Sterowania,

• znajomość rynku usług, materiałów i dostawców,

• znajomość rynkowych procedur przetargowych,

• znajomość obszaru automatyki przemysłowej,

• umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,

• wysokich zdolności analitycznych,

• dobra znajomości MS Office.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie • Prywatna opieka medyczna • Ubezpieczenie na życie • Rozwój swoich pasji • Rozwój zawodowy • Konkursy z nagrodami • Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”.

Termin składania dokumentów upływa 12.07.2020 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną na stronie internetowej https://rekrutacja.grupaazoty.com/.

Prosimy o umieszczenie w swoim życiorysie aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych