Oferty pracy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A

poszukuje kandydata

na stanowisko

Główny Kontroler

Zakres obowiązków:

- planowanie krótkookresowe (roczny plan rzeczowo-finansowy, plany operatywne, konsolidację),

- raportowanie (raportowanie zarządcze na potrzeby kadry zarządzającej, rady nadzorczej, raporty giełdowe),

- pełnienie funkcji kontrolnych (nadzór nad wewnętrznymi procedurami i aktami normatywnymi dotyczącymi obszaru kontrolingu, weryfikacja realizacji KPIs przed kadrę menedżerską, analizy dla biegłych, zamknięcie miesiąca i roku),

- wdrażanie informatycznych systemów i narzędzi kontrolingowych,

- przygotowywanie sprawozdań (GUS, NBP, UOKiK),

- planowanie długookresowe, koordynacja opracowania i aktualizacje planu wieloletniego,

- kontroling inwestycji i nadzór kontrolingowy nad planem działalności inwestycyjnej,

- koordynacja założeń strategicznych w długoterminowych decyzjach i zadaniach (modele testu na utratę wartości, wyceny biznesowe),

- monitorowanie realizacji celów strategicznych i wskaźników efektywności oraz identyfikację kluczowych ryzyk związanych z realizacją strategii,

- opracowywanie i wdrażanie rozwiązań i narzędzi na potrzeby planowania i kontrolingu strategicznego.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie),

- doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu (minimum 5 lat),

- doświadczenie w zarządzaniu zespołami

- zdolności analityczne,

- umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,

- biegła znajomość języka angielskiego (w tym z zakresu finansów i kontrolingu),

- zaawansowana znajomość programu MS Excel,

- otwartość na zmiany i elastyczność,

- umiejętność pracy w zmiennym środowisku biznesowym,

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: przywództwo, jasna i sprawna komunikacja,

- odpowiedzialność, dzielenie się wiedzą, umiejętność budowania zespołów i kierowania nimi,

- umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym,

Dodatkowymi atutami będą:

- znajomość środowiska SAP,

- doświadczenie zawodowe w przedsiębiorstwie produkcyjnym,

- doświadczenie zawodowe w branży chemicznej,

- znajomość narzędzi analitycznych i narzędzi BI,

- dodatkowe kursy, szkolenia, studia podyplomowe, certyfikaty (CFA, CIMA, ACCA).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bogaty pakiet socjalny),

- inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”.

Termin składania dokumentów upływa 07.08.2020 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną na stronie internetowej

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych