Oferty pracy

2020-07-30

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

poszukuje kandydata do pracy
na stanowisku ślusarz-konserwator
w Dziale Infrastruktury
w Biurze Usług Administracyjno-Gospodarczych

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle ulica Mostowa 30A.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

• ręczne podnoszenie i przenoszenie ciężarów o masie przekraczającej 20 kg,
• wykonywanie drobnych napraw sieci elektrycznych, sieci CO, budowlanych
 w budynkach biurowych,
• pielęgnacja i utrzymanie zieleni na terenie zakładu (m.in. obsługa kos spalinowych, ciągnika z kosiarką, pilarki spalinowej).

 Wymagane wykształcenie oraz umiejętności:

• wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne: elektryczne, mechaniczne, budowlane),
• psychiczna i fizyczna zdolność do wykonywania pracy na stanowisku ślusarza-konserwatora.

 Mile widziane:

• uprawnienia do obsługi wózków akumulatorowych,
• prawo jazdy kat. B oraz T,
• świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych,
• doświadczenie w obsłudze elektrycznych i spalinowych urządzeń ogrodniczych
 i budowlanych.

Poszukujemy osoby:

• sumiennej i dokładnej,
• zaangażowanej w wypełnianiu obowiązków służbowych,
• komunikatywnej, z umiejętnością współpracy w zespole.

Termin składania ofert:  do dnia 9 sierpnia 2020 roku

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogloszenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”. Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych