Oferty pracy

2020-07-31

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

poszukuje kandydata do pracy na zastępstwo
na stanowisku Referenta ds. badań
w Laboratorium Badań Aplikacyjnych i Rozwojowych
w Departamencie Badań i Innowacji

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle ulica Mostowa 30A.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

• wykonywanie badań laboratoryjnych,
• nadzorowanie i obsługa sprzętu pomiarowego,
• prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
• opracowywanie wyników i sprawozdań z prowadzonych badań.

 Wymagane wykształcenie oraz umiejętności:

• wykształcenie wyższe chemiczne,
• znajomość zasad pracy laboratoryjnej w szczególności preparatyki organicznej,
• dobra znajomość technik analitycznych w tym instrumentalnych,
• umiejętność interpretacji wyników,
• znajomość obsługi FTIR, GC/MS, UHPLC, GPC/SEC, TGA/DSC, UV/VIS,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 Mile widziane:

• doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

Poszukujemy osoby:

• sumiennej i zaangażowanej w wypełnianiu obowiązków służbowych,
• z umiejętnością współpracy w zespole,
• z umiejętnością dobrej organizacji pracy,
• z umiejętnością pracy pod presją czasu.

Termin składania ofert:  do dnia 16 sierpnia 2020 roku

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogloszenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”. Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Jesli obecnie nie dysponujemy odpowiednimi ofertami, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty, zgłoś się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. Twoja aplikacja trafi do bazy kandydatów, stanowiącej główne źródło, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Osoby znajdujące się w bazie kandydatów są brane pod uwagę we wszystkich prowadzonych postępowaniach rekrutacyjnych